Nejlepší realitní makléř roku 2018

1. místo

Realiťák roku

Vítěz celorepublikové soutěže, které se účastnilo přes tisíc realitních makléřů.

Nejlepší realitní makléř na prodej bytu v Praze - realitní makléř roku Hloušek

1. místo

Realiťák kraje Praha

Vítěz kraje Praha, kde jsem soutěžil s většinou realitních makléřů z celé Prahy.

Nejlepší realitní makléř na prodej bytu v Praze - realitní makléř roku Hloušek

Vítěz

Ceny odborné poroty

Nejlépe hodnocený makléř odbornou porotou složenou z odborníků z oboru.

Nejlepší realitní makléř na prodej bytu v Praze - realitní makléř roku Hloušek

O soutěži REALIŤÁK ROKU 2018

Smysl soutěže

Kdo je nejlepší realitní makléř v České republice, nejlepší realitní makléř v Praze a v dalších krajích a jak vlastně takový ideální realitní makléř vypadá? To je otázka, kterou si možná mnozí z nás již někdy položili. Ta samá otázka stála také u zrodu soutěže Realiťák roku.

Hlavní myšlenkou soutěže Realiťák roku bylo zjistit, kdo v široké komunitě realitních makléřů vyčnívá nad ostatními svým přístupem k práci a klientům. Soutěž hledala realitního makléře, který je profesionálem ve svém oboru a zároveň dbá o sebevzdělávání, snaží se svým klientům naslouchat, je férový ke klientům i při spolupráci s ostatními makléři.

Průběh soutěže

Soutěž REALIŤÁK ROKU 2018 probíhala v období od dubna 2018 do ledna 2019 a konala se pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Ing. Kláry Dostálové a Hospodářské komory hlavního města Prahy.
Byly vyhlášeny tyto kategorie: Realiťák roku České republiky (1. až 3. místo), Realiťáci roku jednotlivých krajů a Cena odborné poroty. V prvních dvou kategoriích rozhodovaly hlasy veřejnosti. Vítěze Ceny odborné poroty volila devítičlenná porota odborníků na realitní trh. Soutěže se účastnilo více než 1.100 makléřů napříč republikou a realitními kancelářemi. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 15. 1. 2019 na 4. odborné realitní konferenci v hale Cubex na pražském Pankráci.

Výsledky soutěže

Absolutním vítězem soutěže Realiťák roku byl vyhlášen Ing. Zbyněk Hloušek, který pod vlastním jménem provozuje realitní kancelář HLOUŠEK REALITY Realitní centrum Jižní Město na pražském Jižním Městě. Ing. Zbyněk Hloušek byl vyhlášen nejlepším makléřem v Praze i nejlepším makléřem České republiky a rovněž získal jedinou Cenu odborné poroty.

Prvenství v tak prestižní soutěži mě samozřejmě těší, ale zároveň je to pro mne velký závazek do budoucna. Vážím si důvěry svých klientů, z nichž mnozí se na mne obracejí opakovaně. Mým cílem je tuto jejich důvěru nezklamat a poskytovat jim co nejlepší službu. Dobře si uvědomuji, že mi svěřují k prodeji někdy svůj největší majetek. 

A co o mně říkají klienti a realitní odborníci? Přečtěte si zde: