Prodej bytu 3+kk

Praha 4 - Újezd, ul. Na Formance

ADRESA

Praha 4, ul. Na Formance

DISPOZICE

3+kk s předzahrádkou
a 2 garážová stání

PLOCHA

91,47 m²

STAV

PRODÁNO

Byt 3+kk s předzahrádkou v Praze 4 – Újezdě 

Nabízíme k prodeji byt 3+kk se zahradou a 2 garážovými stáními v novostavbě z roku 2006 v developerském projektu Viladomy Milíčovský les v lokalitě Praha 4 – Újezdě u Průhonic, v těsném sousedství Milíčovského lesoparku.
Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Újezd
Ulice Na Formance
Dispozice 3+kk
Plocha 91,47 m² (z toho sklep 6,4 m²)
Předzahrádka 128 m²
2 garážová stání
Vlastnictví Osobní
PENB C – 146,0 kWh/m² za rok
Stavba Cihla
Podlaží 1. podlaží
Stav Prodáno

BYT

Nabízíme k prodeji byt 3+kk s velkým sklepem a předzahrádkou. V bytě je prostorná koupelna s denním světlem, vybavená vanou, sprchovým koutem, dvojitým umyvadlem, wc i podlahovým vytápěním. Naproti koupelně je situováno samostatné WC s instalací pro pračku a sušičky. Podlahy jsou kryté dlažbou a dřevěnou plovoucí podlahou s parketovým vzorem. V kuchyňské lince do U je vestavěná myčka nádobí, sklokeramická varná deska, el. trouba a digestoř s odtahem do komína. Byt je vytápěn ústředním topením pomocí radiátorů. V koupelně je navíc zajištěno celoroční vytápění pomocí otopného žebříku s kombinovaným ohřevem (teplou vodou i elektrickou energií) a dále pak vytápění podlahy napojené na systém ústředního topení.

V bytě se myslelo i na úložné prostory. Je v něm komora s variabilním policovým systémem, v předsíni vestavěný botník, v chodbě před ložnicemi velká vestavěná skříň. K bytu dále náleží prostorný sklep 6,5 m², což ocení hlavně sportovně založení lidé pro uskladnění kol a sportovního náčiní. Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiložených půdorysů. Byt je nyní vyklizen a jeho současný stav je patrný z přiložených fotografií. Pro lepší prostorovou představu zařízeného bytu přikládáme i 3D půdorys s možným rozmístěním nábytku. Součástí prezentace bytu je i virtuální 3D prohlídka, která vám umožní podrobně projít si celý byt i s předzahrádkou v klidu svého domova.

ZAHRADA

K bytu náleží vlastní předzahrádka. Jedná se o samostatnou parcelu ve vlastnictví majitele bytu. Na zahrádce se nachází menší zahradní chatka/kůlna s přístřeškem, vhodná k uložení zahradního nábytku i pro kryté posezení. 

DŮM

Jedná se o zděnou třípodlažní novostavbu z roku 2006 v developerském projektu Viladomy Milíčovský les. Dům má vlastní centrální kotelnu a rozvod tepla. 

GARÁŽOVÁ STÁNÍ

Součástí prodeje jsou i dvě parkovací stání, jedno kryté pod společným uzamčením a jedno venkovní za závorou. Garážová stání se nacházejí v přilehlém garážovém objektu.

Fotogalerie

Dostatek širokoúhlých fotografií ukáže současný stav nemovitosti v interiéru
i exteriéru.

Vizualizace možného uspořádání bytu

Byt je nyní vyklizen, proto jsme vám připravili vizualizaci s možným vybavením, abyste měli lepší představu o prostorovém uspořádání bytu. Využijte táhlo k zobrazení vizualizaci.

Prodej bytu - Ujezd u Pruhonic - Ing. Zbyněk Hloušek vizualizaceProdej bytu - Ujezd u Pruhonic - Ing. Zbyněk Hloušek vizualizace
Prodej bytu - Ujezd u Pruhonic - Ing. Zbyněk Hloušek vizualizaceProdej bytu - Ujezd u Pruhonic - Ing. Zbyněk Hloušek vizualizace
Prodej bytu - Ujezd u Pruhonic - Ing. Zbyněk Hloušek vizualizaceProdej bytu - Ujezd u Pruhonic - Ing. Zbyněk Hloušek vizualizace
Virtuální 3D prohlídka

Díky naší virtuální 3D prohlídce se můžete bytem i zahradou projít pohodlně v klidu svého domova. Tak neváhejte a račte vstoupit.

Videoprohlídka

Díky naší virtuální 3D prohlídce se můžete bytem i zahradou projít pohodlně v klidu svého domova. Tak neváhejte a račte vstoupit.

Orientační 2D půdorys bytu

Dokonalý přehled o dispozici nemovitosti a jejích rozměrech poskytne přehledný 2D půdorys.

Půdorys - prodej bytu 3+kk ul. Na Formance
Orientační 3D půdorys bytu

3D půdorys s možnou variantou vybavení poskytne prostorovou představu o možném využití nemovitosti.

Půdorys - prodej bytu 3+kk ul. Na Formance

O lokalitě

Metro Opatov
8 min busem
Základní škola
3 stanice MHD
Milíčovský lesopark
100 metrů
Průhonický zámek
7min autem
Byt se nachází v komplexu moderních domů, nedávno postavených podél ulice Formanská. Lokalita se nachází v katastrálním území Újezd u Průhonic a je součástí Prahy 4. Je situována na jihovýchodním okraji Prahy mezi sídlištěm Jižní Město a Průhonicemi. V těsném sousedství se rozkládá lesopark Milíčovský les s rybníky, který je součástí přírodní rezervace Botič – Milíčov.

Blízkost rozlehlého lesoparku s rybníky a cyklostezkami umožňuje příjemné sportování a trávení volného času v pěkné přírodě bez nutnosti dojíždění. To ocení snad všichni, od aktivních jednotlivců po rodiny s dětmi i senioři. Přes Milíčovský les vede zelená turistická značka z Kateřinek do Křeslic a také dálková cyklotrasa Greenways Praha – Vídeň. Jen pár kilometrů odtud je i známý zámek s parkem Průhonice.

Doprava je zjednodušena parkováním přímo u domu na vlastních parkovacích místem. V případě potřeby se dá využít i doprava MHD, zastávka BUS je jen pár metrů od domu.

 

Domluvte si prohlídku
Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality
Realitní makléř
Ing. Zbyněk Hloušek

– certifikovaný realitní makléř (ARK ČR)
– realitní specialista pro Jižní Město, Prahu 4 a 10

VÍTĚZ SOUTĚŽE REALIŤÁK ROKU 2018
V celorepublikové soutěži o nejlepšího realitního makléře jsem se umístil na 1. místě. Více zde.

9 + 2 =