Prodej chaty v obci Rabakov

Rabakov, okr. Mladá Boleslav

ADRESA

Rabakov č.e. 44

PLOCHA

Zastavěná 50 m²
Podlahová 60 m² + sklep

POZEMKY

1.684 m²

STAV

REZERVOVÁNO
Nabízím k prodeji rekreační chatu s vlastním pozemkem v obci Rabakov v okr. Mladá Boleslav.
Popis domu
Lokalita Rabakov, okr. Mladá Boleslav
Zastavěná plocha 50 m²
Podlahová plocha 60 m² + sklep
Pozemky celkem 1.684 m²
Stavba Zděná
Parkování Garáž + pozemek
Stav REZERVOVÁNO

Hledáte místo v přírodě, kam byste se mohli jezdit rekreovat s rodinou nebo přáteli, nebo Vás láká zahradničení? Možná jste právě takové místo už našli. Rekreační chata v obci Rabakov v okr. Mladá Boleslav, kterou nyní nabízím k prodeji, by mohla být Vaším novým víkendovým domovem. 

Chata

Původní starší stavba byla rozšířena o přístavbu a vybudováno obytné podkroví, a tak zde najdete dost místa pro celou rodinu. V přízemí chaty se nachází předsíň, kuchyňka 8,4 m², pokojík 7,44 m², koupelna a WC. V těchto místnostech je nižší výška stropu, cca do 2 metrů a nižší jsou i zárubně. Ze zadní strany chaty je venkovní vstup do přístavby 10 m² a do skladu/dílny 1,85 m². Do obytného podkroví se dostanete po schodišti z předsíně. Z ložnice v podkroví 23,6 m² je vstup na lodžii 6 m². Chata je zateplena a částečně podsklepena. Ve sklepě (cca 3,5 x 2 m) se nachází i domácí vodárna, která čerpá vodu z vlastní studny na pozemku. Voda je rozvedena do koupelny, WC a do venkovního koutku (do kuchyně rozvedena není). Chata má přípojku elektrické energie, voda je z vlastní studny, na odpad slouží jímka. K ohřevu teplé vody slouží elektrický boiler, umístěný v koupelně. 

Garáž s pergolou

Na pozemku se dále nachází zděná garáž 18,9 m², pro kterou určitě naleznete také spoustu uplatnění. Na garáž navazuje dřevěná pergola/altánem 12 m² s posezením a dřevník.  

Pozemky

Chata se nachází na vlastních pozemcích o celková výměře 1684 m². Oplocená část pozemků činí celkem 721 m². Součástí prodeje je i navazující neoplocený pozemek o výměře 963 m², který je nyní využíván jako pole. Z přiloženého snímku z katastrální mapy je patrné rozložení staveb i pozemků a jejich orientace. Hlavní pozemek je přístupný z veřejné asfaltové komunikace.

Orientační 2D půdorysy

Prodej chaty v obci Rabakov, Okr. Mladá Boleslav

Výřez z katastrální mapy

Prodej chaty v obci Rabakov, Okr. Mladá Boleslav

O lokalitě

Obec Rabakov www.rabakov.cz je menší vesnice, umístěná v malebné krajině, zhruba mezi Mladou Boleslaví a Jičínem. V obci naleznete obecní úřad, zastávku BUS (také s přímým spojem do Prahy) a do Jičína si můžete o víkendu zajet vláčkem z místní zastávky. Nejbližší obchod s potravinami je ve vedlejší vesnici Domousnice. Oblast je zajímavá pro rekreaci, v obci se nachází muzeum historických motorek Jawa, do známých Dětenic to máte 8 km a na okraj Českého ráje je to jen 15 km.

 

Domluvte si prohlídku

Cena: 3.100.000,- Kč

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality
Realitní makléř
Ing. Zbyněk Hloušek
VÍTĚZ SOUTĚŽE REALIŤÁK ROKU 2018
V celorepublikové soutěži o nejlepšího realitního makléře jsem se umístil na 1. místě. Více zde.

10 + 6 =