HOME STAGING

Jak prodat byt rychleji a za co nejvyšší možnou cenu? Jak odosobnit interiér bytu a tím přivést více zájemců? Využijte možnosti home stagingu

HOTELOVÝ EFEKT
Home staging je příprava bytu k nafocení interiéru a k následným prohlídkám. Cílem home stagingu je odosobnit byt, aby si dokázali bydlení v takovém bytě představit.

SVĚTLOST
Většina bytů je zapotřebí prosvětlit. Focení interiéru musí probíhat během dne, kdy je dostatek světla. Doporučuji také mít během focení rozsvícená světla v bytě, případně využít jiné možnosti světla.

PROSTOR
Home staging nijak nezmění faktický stav bytu. Je zapotřebí, aby potencionální zájemci viděli prostor, který se jim prodává.

  • Bytů potřebuje home staging 75% 75%
  • Makléřů aplikuje home staging 20% 20%
  • Bytů dělám home staging já 90% 90%

Další výhody

Byty, kde se uskutečnil home staging, vypadají útulněji. Jelikož v dnešní době drtivá většina kupujících vyhledává byty na internetu, váš byt pak bude mezi ostatními nabídkami na trhu zářit a nabídka přitáhne více potencionálních kupců.

Extra služba

Home staging dělám pro klienty zdarma v rámci nadstandardních služeb, protože je to investice do vzájemného cíle, a tím je výhodně prodat váš byt. Mám ověřeno, že home staging se vyplatí. V dnešní době, kdy je každá nabídka nemovitosti na internetu, je důležité dokázat zaujmout mezi ostatními inzeráty.

Home staging se vyplatí

Mnoho realitních makléřů, kteří neprovedou home staging v prodávaném bytě, okrádá o peníze nejen sebe, ale také prodávající. Díky home stagingu a následné kvalitní prezentaci jsem dokázal prodat i byty, které předešlí makléři nedokázali prodat.

Výběr z mé fotogalerie

Ing. Zbyněk Hloušek | Tel.: 732 237 741, 272 927 497 | E-mail: hlousek@hlousekreality.cz | HLOUŠEK REALITY