Příprava nemovitosti

Home staging       –       Výhody       –       Extra služba 

Home staging

Jak prodat byt rychleji a za co nejvyšší možnou cenu? Jak odosobnit interiér bytu a tím přivést více zájemců? Využijte možnosti home stagingu.

N

Hotelový efekt

Home staging je příprava bytu k nafocení interiéru a k následným prohlídkám. Cílem home stagingu je odosobnit byt, aby si dokázali bydlení v takovém bytě představit.

N

Světlost

Většina bytů je zapotřebí prosvětlit. Focení interiéru musí probíhat během dne, kdy je dostatek světla. Doporučuji také mít během focení rozsvícená světla v bytě, případně využít jiné možnosti světla.

N

Prostor

Home staging nijak nezmění faktický stav bytu. Je zapotřebí, aby potencionální zájemci viděli prostor, který se jim prodává.

Příprava nemovitosti home staging v Praze, homestaging nejlepší realitní makléř
Příprava nemovitosti home staging v Praze, homestaging nejlepší realitní makléř
Příprava nemovitosti home staging v Praze, homestaging nejlepší realitní makléř v Praze Chodov

Další výhody

Byty, kde se uskutečnil home staging, vypadají útulněji. Jelikož v dnešní době drtivá většina kupujících vyhledává byty na internetu, váš byt pak bude mezi ostatními nabídkami na trhu zářit a nabídka přitáhne více potencionálních kupců.

Extra služba

Home staging dělám jako běžnou službu pro mé klienty, protože je to investice do vzájemného cíle, a tím je prodej Vašeho bytu za nejlepších podmínek, tedy rychle a za nejvyšší možnou cenu. Mám ověřeno, že se home staging vyplatí. V dnešní době, kdy je každá nabídka nemovitosti na internetu, je důležité dokázat zaujmout mezi ostatními inzeráty. Ne každá nemovitost je ale připravená pro home staging. Někdy je třeba nemovitost předem vyklidit, udělat drobné opravy a vymalovat. I tyto služby Vám mohu, se svými týmem, pomoci zařídit.

Home staging se vyplatí

Mnoho realitních makléřů, kteří neprovedou home staging v prodávaném bytě, okrádá o peníze nejen sebe, ale také prodávající. Díky home stagingu a následné kvalitní prezentaci jsem dokázal prodat i byty, které předešlí makléři nedokázali prodat.

  • Bytů potřebuje home staging 75% 75%
  • Makléřů aplikuje home staging 20% 20%
  • Bytů dělám home staging já 90% 90%

Po přípravě nemovitosti následuje její focení. Jak takové realitní fotografie mohou vypadat se můžete podívat zde – Realitní fotografie.