prezentace

Kvalitní prezentací dosáhneme vyšší prodejní ceny nemovitosti.

příprava nabídky

Přípravu nemovitosti k prodeji nelze podcenit.

home staging

Jak prodat byt rychleji a za co nejvyšší možnou cenu? Jak odosobnit interiér bytu a tím přivést více zájemců? Využijte možnosti home stagingu

HOTELOVÝ EFEKT
Home staging je příprava bytu k nafocení interiéru a k následným prohlídkám. Cílem home stagingu je odosobnit byt, aby si dokázali bydlení v takovém bytě představit.

SVĚTLOST
Většina bytů je zapotřebí prosvětlit. Focení interiéru musí probíhat během dne, kdy je dostatek světla. Doporučuji také mít během focení rozsvícená světla v bytě, případně využít jiné možnosti světla.

PROSTOR
Home staging nijak nezmění faktický stav bytu. Je zapotřebí, aby potencionální zájemci viděli prostor, který se jim prodává.

FOtografie

Bez kvalitních fotografií to nepůjde. Nabídka, která nemá profesionální fotografie těžko uspěje mezi ostatními inzeráty.  

Vizualizace

Počítačová vizualizace bytu umožní zájemci o koupi získat představu, jak by mohl jeho byt vypadat po rekonstrukci. Tím vizualizace usnadňuje jeho rozhodování při koupi bytu.

video prohlídky

Díky videoprohlídce, kterou točím pro své klienty zdarma, získává byt na atraktivitě (oproti dnes již standardním fotkám). Natočit videoprohlídku není snadné, ale pokud se povede, výsledné video dokáže zaujmout mezi ostatními nabídkami.

3D virtuální prohlídka

Díky 3D virtuální prohlídce můžete nemovitostí procházet krok po kroku a prohlížet si detaily tak, jak sami potřebujete. A to vše v klidu domova. Vložené texty, videa nebo odkazy jen zesilují nadšení a zážitek z virtuální reality a zvyšují informační hodnotu prohlídky.

půdorys bytu

Půdorys bytu zvyšuje zájem o Váš byt, protože dává kupujícím jasnou představu o jeho prostorovém uspořádání. Nabídka s půdorysem je tak zvýhodněna oproti ostatním nabídkám na trhu.

Web nemovitosti

U větších projektů zařizuji samostatnou webovou prezentaci (kompletní servis vč. domény a hostingu). Na webu je kladen větší důraz na detailnější popis nabízené nemovitosti.

zpracování inzerátu

Text inzerátu by měl být komplexní.

Průkaz energetické náročnosti budov tzv. PENB nebo také energetický „štítek“ je potřeba zajistit ještě před samotným inzerováním. Pokud nebude inzerát obsahovat energetickou náročnost vystavujete se (i já) pokutě až 200 000 Kč.

V některých obchodních případech se nemusí inzerovat s energetickým štítkem.  

KVALITNÍ INZERÁT BY MĚL OBSAHOVAT:
– detailní popis nabízené nemovitosti
– profesionální fotografie
– video prohlídku (vzbudí emoce)
– půdorys bytu (pro lepší představivost)
– e
nergetickou náročnost budovy
– cenu! (nemovitost bez ceny nepůsobí věrohodně)

začátek inzerování

Důležité je nabídku zacílit na správné zájemce.

Jakmile budeme mít kvalitně zpracovaný inzerát s veškerými náležtostmi, budeme moct zveřejnit vaší nemovitost. Tento okamžik je zásadní pro úspěch celého prodeje. Zpočátku nabízení, kdy je nabídka „horká“, je největší pravděpodobnost, že se nemovitost rychle prodá.

Výhodou členství v Asociaci realitních kanceláří (ARK ČR) je také systém vzájemného sdílení nabídek prostřednictvím MLS ARK. Jedná se o interní systém, který používají stovky makléřů ke spolupráci a přispívá tak ke zrychlení realizace obchodních případů. V systému můžeme nabízet i tzv. neveřejné zakázky.

(Níže je uveden výběr realitních serverů, kde inzeruji)

databáze poptávajících

Oslovíme i přímé poptávající v lokalitě.

V naší realitní kanceláři vedeme databázi přímých zájemců o koupi nemovitosti v naší lokalitě. Denně se na nás obracejí další zájemci s žádostí o vyhledání vhodné nemovitosti.Těmto zájemcům nabídnu byt přednostně a často takto prodám byt i bez inzerce.

CHCETE POMOC S PREZENTACÍ NEMOVITOSTI?

Před pár měsíci jsem kupoval byt v Praze 4 Kamýk. Ač jsem měl puvodne obavy, protože se o realitních kancelářích povídají různé věci tak v případě pana inženýra Hlouška jdou všechny obavy stranou. Je to profesionál na správném místě. Už po prvním zhlédnutí webových stránek jsem byl nadšený z videoprohlidky a půdorysu bytu a to včetně rozměrů. To všechny realitky nemají a mně to při koupi moc pomohlo. Celý obchod proběhl naprosto bez jakýchkoli problémů a hlavně rychle. Nevynecham zmínku o právním servisu, protože ten je v dnešní době velmi důležitý. Vidět se osobne přímo v kanceláři paní právničky mi přišlo přímo dokonalé. Tímto panu inženýrovi velmi děkuji a vřele ho doporučuji Vám kteří se chystáte k podobnému obchodu.

thumb_01_90_90

Petr B.


Prodej bytu dr. 2+kk, Praha 4 – Kamýk, ul. Krhanická

S panem Hlouskem mam ty nejlepsi zkušenosti, pred 10 lety prodával muj byt na Praze 10 a pred par mesici byt na Praze 4, mohu vřele každému doporucit, je to velmi slušný, milý a clovek ktery je jasná jednička ve svém oboru, za vsechno mu velmi dekuji a navic musim i upozornit na to jakou krásnou videoprohlidku připravil u meho druhého bytu, melo to obrovsky ohlas u mých přátel i znamych, za mne opravdu TOP!!!!!!!

thumb_01_90_90

Andrea D.


Prodej bytu OV 4+1, Praha 4 – Spořilov, ul. Hrusická

Chtěla bych Ing. Hlouškovi velice poděkovat za zprostředkování koupě bytu na Praze 11. Se službami realitní kanceláře Hloušek Reality jsem byla maximálně spokojená, jednání bylo na profesionální úrovni, bez zdržení a problémů. Za nadstandartní považuji i přehledné internetové stránky s pravdivými informacemi a pěkně zpracované plánky nemovitostí. Hloušek Reality rozhodně doporučuji všem, kteří hledají solidní realitní kancelář s .osobním přístupem.

thumb_01_90_90

Ivana Č.


Prodej bytu dr. 3+kk/L, Praha 4 – Háje, ul. Hviezdoslavova