Prodej bytu OV 3+1/L

Praha 4 – Chodov, ul. Kloboukova

ADRESA

Praha 4 – Chodov, ul. Kloboukova

DISPOZICE

3+1/L

PLOCHA

75 m²

STAV

PRODÁNO

Prodej panelového bytu 3+1/L
v Praze 4 – Chodov, ul. Kloboukova

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Chodov
Ulice Kloboukova
Dispozice 3+1/L
Plocha 75 m²
Vlastnictví Osobní
PENB C – 90,0 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 3. NP
Stav Prodáno

Chcete využít perfektní občanské vybavenosti Jižního Města, ale nechcete být uprostřed panelového sídliště? Měl bych pro vás řešení. Mohu Vám nabídnout byt 3+1/L na okraji Jižního Města mezi řadovými domy ve slepé ulici Kloboukova, s možným parkováním před domem, v blízkosti Krčského lesa i stanice metra Roztyly.

Jedná se o prostorný rodinný byt v menším panelovém domě. Byt prošel nedávno zdařilou, účelnou rekonstrukcí. V jedné části bytu vznikl velký obytný prostor pro společné trávení času celé rodiny (OP s kuchyní, na který navazuje lodžie) a část bytu je ponechána jako klidová soukromá zóna (neprůchozí ložnice). Střední část bytu pak tvoří předsíň s úložnými prostory a sociální zařízení. Původní dispozice 3+1/L bytu byla tedy mírně změněna na 3+kk/L, aby lépe vyhovovala potřebám rodinného bydlení. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů: myčka, elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, dřez je granitový zn. FRANKE. Koupelnové jádro je vyzděné. V koupelně je plastová vana zn. Ravak, zrcadlová skříňka, šuplíková skříňka Hemnes s umyvadlem a vysoká koupelnová skříň. Na WC je závěsný klozet, systém Geberit. V kuchyni, koupelně a WC je na podlaze dlažba, v ostatních místnostech laminátová podlaha. Okna jsou plastová (v ložnicích navíc odnímatelné sítě proto hmyzu), lodžie je zasklená, vstupní dveře jsou nové bezpečnostní zn. NEXT, nové jsou i tyto zárubně. Stěny jsou vyštukovány.

Třípokojový byt je situován do 2. patra (3. NP) čtyřpatrového panelového domu a je orientován na dvě protilehlé světové strany. OP s kuchyní a lodžie jsou orientovány na slunný jih a obě ložnice pak na chladnější sever. Úložné prostory bytu značně rozšiřuje velká sklepní kóje v suterénu domu. Kola a dětský kočárek můžete uložit ve funkční kolárně/kočárkárně.

Podlahová plocha bytu činí podle prohlášení vlastníka 75 m², z toho samotný byt má 70,8 m² (v této ploše je zahrnuta zastavěná plocha vnitřních příček a stoupaček) a sklepní kóje 4,2 m². Celková užitná plocha bytu činí (spolu s lodžií 5,6 m²) 80,5 m². Plocha lodžie je ze zákona společnou částí domu s výhradním užíváním vlastníka přilehlého bytu a její výměra se nezapočítává do podlahové plochy bytu. Lodžie je zasklená, takže se dá příjemně využít za různého počasí.

Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiloženého orientačního 2D půdorysu.

Detailně si můžete prohlédnout byt ve virtuální prohlídce, díky níž se můžete projít bytem bezpečně a pohodlně v klidu svého domova.

Jedná se o osobní vlastnictví, koupi bytu lze tedy financovat hypotečním úvěrem. Byt není zatížen žádnou zástavou ani jiným omezením a náleží k němu i podíl na zastavěném pozemku.

Současné měsíční zálohy na služby činí (na tři osoby) 4.640,- Kč, z toho FO 1.500,- Kč + vlastní elektřina.

DŮM

Dům je po rekonstrukci, má zateplenou fasádu i nové vstupy do domu. Výhodou je i bezbariérový přístup do kolárny/kočárkárny. Jelikož se jedná o nízký dům, tak v domě není výtah.

 

Orientační 2D půdorys bytu

Prodej bytu 3+1/L, ul. Kloboukova Praha 4 - Chodov

Virtuální 3D prohlídka

Projděte se bytem pohodlně a bezpečně v klidu domova. Bytem můžete procházet, natáčet obraz, zvětšovat detaily a měřit rozměry. Manuál zde.

Stručný návod pro ovládání virtuální prohlídky nemovitosti

 • virtuální prohlídku je možné ovládat myší (pohybem myši, stiskem levého tlačítka a scrollovacím kolečkem)
 • spuštění VP – stiskem tlačítka PLAY na obrazovce
 • zobrazení na celou obrazovku – tlačítkem „na celou obrazovku“ (symbolem čtverce v pravém dolním rohu)
 • natáčení obrazu – pohybem myši při stisknutém tlačítku
 • posun obrazu – nastavení kruhového terčíku pohybem myši a kliknutím na něj se obraz posune směrem k terčíku
 • ZOOM – přiblížení/oddálení detailů pomocí scrollovacího kolečka myši
 • orientační měření vzdáleností
  • klineme na symbol metru v levém dolním rohu obrazovky
  • stiskneme tlačítko +
  • myší nastavíme polohu zaměřovacího křížku a kliknutím ho potvrdíme
  • opakováním předchozího postupu získáme další bod, a pak se nám zobrazí vzdálenost mezi nimi
  • měření ukončíme křížkem v pravém horním rohu obrazovky

Virtuální 3D prohlídka

O lokalitě

Jedná se o klidnější lokalitu na okraji panelového sídliště ve slepé ulici v těsném sousedství rodinných řadových domů. To má hned několik výhod. Nepřipadáte si tu jako na sídlišti, nedíváte se nikomu do oken a lépe tu i zaparkujete. V okolí domu je několik dětských hřišť. Lokalita je tedy vhodná hlavně pro rodiny s dětmi. Obchody i školy jsou na přilehlém hlavním sídlišti.

Stanice metra C Roztyly je cca 500 m od domu, stejně tak i vstup do Krčského lesa. Mateřská škola 400 m v ul. Blatenská, základní škola i obchody jsou v pěší dostupnosti na hlavním sídlišti v okolí Pošepného náměstí. Pěšky dojdete i do obchodního centra Westfield Chodov. Ulicí Kloboukova také prochází cyklostezka, po níž se snadno (6,5 km) dostanete až například na cyklostezku podél Vltavy. To ocení hlavně sportovně založené rodiny s dětmi.

3 důvody, proč si koupit tento byt

1. Menší dům

Bydlení v menším domě Vám poskytne lepší (komornější) atmosférou.

2. Lokalita

Můžete bydlet na okraji sídliště mezi rodinnými domy a využít bezproblémového parkování.

3. Po rekonstrukci

Byt je po rekonstrukci, můžete se do něj rovnou nastěhovat.

Přišli jste pozdě
Pokud se Vám líbí, jak nemovitosti prezentuji, a chtěli byste podobně prodávat tu svoji, ozvěte se. Rád se Vám budu věnovat.
Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality
Realitní makléř
Ing. Zbyněk Hloušek
VÍTĚZ SOUTĚŽE REALIŤÁK ROKU 2018
V celorepublikové soutěži o nejlepšího realitního makléře jsem se umístil na 1. místě. Více zde.

7 + 7 =