Prodej bytu 3+kk/L

Praha 4 – Chodov, Křejpského

ADRESA

Praha 4 – Chodov, ul. Křejpského

DISPOZICE

3+kk/L

PLOCHA

65,7 m²

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji byt 3+kk/L
na Jižním Městě v ul. Křejpského

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Chodov
Ulice Křejpského
Dispozice 3+kk/L
Plocha 65,7 m² +L + sklep
Vlastnictví Osobní
PENB C – 70,6 kWh/m²/rok
Stavba Panel
Podlaží 3. podlaží z 10
Stav Prodáno

BYT
Koupit zrekonstruovaný byt, který vám nebude vyhovovat, nebo raději koupit byt v původním stavu a zrekonstruovat si ho nově podle svého, a to vše ve výsledku za podobné peníze? To je otázka, kterou si klade hodně kupujících.

Já Vám teď mohu nabídnout druhou variantu – byt v původním stavu. Jedná se o dispozici 3+kk/L, v Praze 4 – Chodov, v ulici Křejpského. Byt je umístěn do 3. nadzemního podlaží desetipodlažního panelového domu a je orientován na východ. Na této straně domu je jen nízká výstavba, takže nikomu nevidíte do oken.

Interiér bytu je v původním stavu, vhodný k celkové rekonstrukci. Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiloženého půdorysu. V bytě je jedna nosná stěna (oddělující ložnici s lodžií od dalších částí bytu), a tak se nabízí i možnost propojení OP s menší ložnicí (viz. současný stav) a vytvoření prostorného 2+kk/L. Může to být ideální řešení pro bezdětný pár, který si chce užívat větších místností. A kdyby bylo potřeba, dá se příčka snadno vrátit a získat tak další ložnici. Dispoziční uspořádání bytu je patrno z přiloženého 2D půdorysu (je v něm vyznačena i variabilní příčka). Pro lepší inspiraci o možném vybavení bytu přikládám i dva 3D půdorysy zrekonstruovaného vybaveného bytu. Jak si byt skutečně upravíte, záleží jen na vás.

Celková podlahová plocha bytu (dle zákona počítáno včetně zastavěné plochy příček, stoupaček a zařizovacích předmětů) činí 65,7 m². K bytu náleží užívací právo k lodžii přístupné z bytu a ke sklepní kóji v přízemí domu, jejichž plochy nejsou zahrnuty do celkové podlahové plochy bytu.

DŮM
Dům prošel rekonstrukcí, má novější vstupní portály, zateplenou fasádu, plastová okna s předokenními žaluziemi, plastové stoupačky, zrekonstruované lodžie a nový prostorný výtah. Do bytu je bezbariérový přístup.

 

2D půdorys prázdného bytu

čárkovaná příčka je nyní odstraněna
Prodej bytu 3+kk/L, Praha 4 – Křejpského

3D půdorys bytu (současný stav příček)

Vizualizace ukazuje, jak byste si mohli byt zařídit.
Prodej bytu 3+kk/L, Praha 4 – Křejpského

3D půdorys bytu (s obnovenou příčkou mezi OP a dětským pokojem)

Vizualizace ukazuje, jak byste si mohli byt zařídit.
Prodej bytu 3+kk/L, Praha 4 – Křejpského

O lokalitě

Metro Opatov
700 metrů
Škola, školka
100 metrů
Obchody
250 metrů
Poliklinika
150 metrů

Důležitým parametrem každé nemovitosti je její lokalita. Pokud pracujete v Praze nebo máte děti, uvítáte metro v pěší dostupnosti, blízké školy, parky, hřiště, obchody i zdravotní služby. Přímo v ulici se nachází supermarket Billa, základní i mateřská škola a rovněž vstup do Centrálního parku, kde najdou děti dost hřišť, a který je vhodný i k procházkám. Blízko je i poliklinika, městská knihovna, místní obchodní centrum OC Opatovská, gymnázium a pár minut chůze na stanici metra C Opatov. Dobře dostupné je i OC Chodov a Hostivařský a Milíčovský lesopark.

Přišli jste pozdě
Pokud se Vám líbí, jak nemovitosti prezentuji, a chtěli byste podobně prodávat tu svoji, ozvěte se. Rád se Vám budu věnovat.
Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality
Realitní makléř
Ing. Zbyněk Hloušek
VÍTĚZ SOUTĚŽE REALIŤÁK ROKU 2018
V celorepublikové soutěži o nejlepšího realitního makléře jsem se umístil na 1. místě. Více zde.

7 + 5 =