PŮDORYS BYTU

Půdorys bytu zvyšuje zájem o Váš byt, protože dává kupujícím jasnou představu o jeho prostorovém uspořádání. Nabídka s půdorysem je tak zvýhodněna oproti ostatním nabídkám na trhu.

ROZMĚRY

Každého z nás bude zajímat, jaké jsou rozměry jednotlivých místností, jestli se do obývacího pokoje vejde velká sedací souprava atp.

KOUPELNA

Dokážete si představit dispoziční uspořádání koupelny, kde jsou umístěny stoupačky, či jestli se vejde pračka do koupelny.

INTERIÉR

Na jakou stranu se otevírají interiérové dveře, kde jsou zasouvací dveře, či jaký typ otevírání mají vestavěné skříně?

NOSNÉ ZDI

Kde v bytě jsou nosné a nenosné stěny, které lze zbourat, nebo kam až zasahují okna v bytě, či kde jsou vestavěné skříně.

Plánek zahrady

Pokud je součástí prodeje i pozemek, je užitečné ho zakreslit.

  • Kupujících uvítá půdorys bytu 80% 80%
  • Makléřů zpracovává půdorys bytu 15% 15%
  • U nabídek zpracovávám já půdorys 100% 100%

Nestačí jen fotky

Dnes již ke kvalitní prezentaci bytu nestačí pouze hezké fotky. Je zapotřebí udělat orientační půdorys pro potencionální kupce, kteří si mohou hned udělat jasnou představu o možnostech přestavby bytu, uspořádání kuchyně, kde jsou nosné a nenosné stěny či jaké jsou rozměry jednotlivých pokojů kvůli rozmístění nábytku.

Marketingová výhoda

Půdorys bytu zvyšuje zájem o Váš byt, protože už předem, ale i zpětně po prohlídce si kupující mohou jednoduše načrtnout případné změny. Tento půdorys bytu, jako marketingovou výhodu oproti ostatním nabídkám na trhu, zpracovávám jen u exkluzivní spolupráce.

Videoprohlídka

Samozřejmě aby byla prezentace kompletní, je samozřejmě zapotřebí také na začátku provést HOME STAGING, později natočit VIDEOPROHLÍDKU. O dalších marketingových způsobech budu psát na mém blogu.

Na závěr bonus

Váš půdorys bytu, videoprohlídku a fotografie Vám přenechám na památku, společně s fotografiemi, které využiji při prodeji Vašeho bytu. Chcete mít také vzpomínky na Váš byt a pochlubit se později přátelům?

Ivana Č. – kupující

Koupě bytu dr. 3+kk/L, Praha 4 – Háje,
ul. Hviezdoslavova

„Dobrý den,

chtěla bych Vám velice poděkovat za zprostředkování koupě bytu. S Vašimi službami jsem byla maximálně spokojená, jednání bylo na profesionální úrovni, bez zdržení a problémů. Za nadstandartní považuji Vaše plánky bytů, i díky tomu jsem se obrátila právě na Vás. Také mě zaujala přehlednost Vašich internetových stránek a pravdivost informací, které na nich jsou zveřejněné.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám štěstí a úspěchy ve vaší práci. Určitě Vás ráda doporučím dále. S pozdravem, Ivana Č.“