Reference

Co o mně říkají osobnosti českého realitního trhu

Sestřih pořadu pro realitní makléře Reality bez obalu z roku 2020

Sestřih rozhovoru pro televizi www.chytrymakler.tv z roku 2019

Jak mne hodnotila veřejnost a odborná porota v soutěži REALIŤÁK ROKU

1. místo

Realiťák roku ČR

Nejlepší realitní makléř na prodej bytu v Praze - realitní makléř roku Hloušek

1. místo

Realiťák kraje Praha

Nejlepší realitní makléř na prodej bytu v Praze - realitní makléř roku Hloušek

Vítěz

Ceny odborné poroty

Nejlepší realitní makléř na prodej bytu v Praze - realitní makléř roku Hloušek
Více informací o soutěži REALIŤÁK ROKU najdete zde:

Co o mně říkají klienti

„Rádi bychom poděkovali manželům Hlouškovým za příjemný a bezproblémový průběh při koupi bytu. První příjemné překvapení nastalo už při prohlídce webové prezentace bytu – profesionální ztvárnění s virtuální prohlídkou, která obsahovala všechny potřebné informace. Po několika měsících shánění, kdy jsme u prezentací často postrádali obyčejný půdorys, to byla úplně jiná úroveň. Virtuální prohlídku jsme pak několikrát použili i během následného zařizování bytu. Samotné jednání bylo také velmi příjemné a profesionální. Během několika kol prohlídek jsme se mohli doptat na cokoliv a vždy jsme se dozvěděli pravdivou a upřímnou odpověď. Všechny smlouvy byly perfektně připravené. Máme možnost srovnání, tohle byla opravdu špička. I paní advokátka byla velmi milá a vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. V průběhu zařizování hypotéky pan Hloušek koordinoval všechny naše kroky a staral se o bezproblémový (a bezprůtahový) průběh celé transakce. Celou pozitivní zkušenost už jen podtrhuje to, že se nám v novém roce ozvali a poradili s vyplněním přiznání k dani z nemovitých věcí.“

Jan Musílek

Rádi bychom poděkovali týmu RK Hloušek reality, za vynikající spolupráci při prodeji našeho rodinného domu. Po nepříliš dobré zkušenosti s jinými RK, jsme dlouho a pečlivě vybírali RK, která by profesionálně prodala naši nemovitost. Vsadili jsme na ocenění Nejlepší makléř – Realiťák roku 2018, které vyhrál Ing. Zbyněk Hloušek. Oslovili jsme RK, kterou provozují manželé Hlouškovi a byli jsme velmi mile překvapeni, jak rychle jsme si s nimi domluvili první setkání, nastavení podmínek a postup spolupráce. Velmi oceňujeme profesionálně zpracovanou prezentaci prodeje RD, jak foto, video, půdorysy, tak i webovou prezentaci s komentářem. Tuto odvedenou práci ocenila i většina zájemců, kteří přijížděli na prohlídky. Prohlídky byly dvoukolové, kterých se účastnil velký počet zájemců a byly velmi dobře organizačně zvládnuté. Všechny zájemce osobně prováděli a poskytovali podrobné informace Ing.Hloušek s kolegyní Dr. Janou Hlouškovou. Byli jsme pravidelně informováni o probíhajících jednáních se zájemci a stavu prodeje. Poděkování patří i za vyřešení komplikací s hranicí pozemku a PENB, které předchozí RK vůbec neřešily. Nemovitost byla prodána za maximální cenu k naší spokojenosti. Závěrečná spolupráce s advokátní kanceláří i komunikace s Katastrálním úřadem proběhla také perfektně. Díky vysoké profesionalitě týmu Ing.Hlouška a znalosti realitního trhu, na kterém působí již 19 let, podařil se prodej nemovitosti v poměrně krátkém čase. Děkujeme manželům Hlouškovým za příjemný a lidský přístup po celou dobu spolupráce. Velmi rádi doporučujeme služby vaší realitní kanceláře dalším klientům.
Přejeme vám úspěchy v nelehkém prostředí realitního trhu.
Nataša Zedníková

Pan ing. Hloušek má naprosto zasloužený titul „Realiťák roku 2018“ Perfektně připravené smlouvy, bezvadná prezentace bytu, velmi příjemné jednání! Po předchozí velmi špatné zkušenosti s jinou RK mohu jen konstatovat, že díky panu ing Hlouškovi proběhl prodej našeho bytu k naší úplné spokojenosti. Vřele doporučuji!!

Věra Šefránková

S panem Ing. Hlouškem jsem velmi spokojen. Je to zkušený profesionální makléř a není divu, že se stal Realiťákem roku. Má příjemné a vstřícné jednání. Prezentaci bytů zajišťuje na vysoké úrovni včetně kvalitních fotografií a plánků. Vyniká precizní znalostí problematiky a zajišťuje vyřízení veškerých formalit, potřebných ke koupi nebo prodeji nemovitosti. Děkuji za prokázané služby a přeji mu mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Ing. Miroslav Šálek

Pan Ing. Hloušek je velmi zkušený a profesionální makléř. Má příjemné a vstřícné jednání. Již při první schůzce s ním jsme měli důvěru svěřit mu svou nemovitost k prodeji. Za prezentaci našeho bytu, fotografie, plánky bychom ho též chtěli pochválit. A v neposlední řadě též chválíme makléřku paní Dr. Janu Hlouškovou, která natočila video-prohlídku našeho bytu, která byla úžasná. Právní servis a vyřízení všech formalit bylo samozřejmostí. Manžele Hlouškovi vřele doporučujeme a přejeme jim hodně úspěchů a trpělivosti.

Děkujeme manželé Jindra a Jiří Hroníkovi 

To, že jsme se při prodeji naší nemovitosti obrátili na pana inženýra Hlouška, se ukázalo jako velmi šťastná volba. Oceňujeme jeho profesionalitu, důkladnost a spolehlivost, korektní jednání vůči nám i kupujícímu. Je vzorovým příkladem správného makléře.

Odvárkovi 

Pan Hloušek prodal byt, který jsem zdědila prakticky do 24 hodin. Navečer jsem předala klíče a ráno volal, že má zájemce. Prodej proběhl rychle, vše se vyřídilo k mé spokojenosti. Takto si představuji profesionální přístup. Pokud budu zase potřebovat koupit nebo prodat nějakou nemovitost, ráda se na něj obrátím, protože budu vědět, že se nemusím bát nějakého podrazu. Zdraví Radostovi

Ludmila Radostová

Všechno proběhlo dle dohody. Zároveň gratulujeme k 1. místu v soutěži Realiťák roku. 

Erika s rodinou

Velká gratulace k získání absolutně 1.místa. Já jsem s Vámi byla strašně moc spokojená po všech stránkách – korektnost ,slušnost a skvělý přístup.

Magdaléna Chudobová

Dobrý den všem čtenářům. Rád bych zde zveřejnil svůj názor na pana Hlouška, jako realitního makléře . S panem Hlouškem mám osobní zkušenost. A to již ve dvou věcech. Pomáhal mi a kompletně pro mne zajistil úplný servis v případě, kdy jsem potřeboval prodat byt na Jižním Městě. Super práce. Do všech detailů jsem byl o průběhu sprostředkování prodeje informován a pan Hloušek zařídil převod i výplatu peněz z bytu pro mne k naprosté mé spokojenosti. Po této mé zkušenosti jsem se na pana Hlouška již s velikou důvěrou obrátil znovu, když jsem kupoval jiný menší být. Opět super servis, perfektní a mohu zcela zodpovědně doporučit tohoto slušného člověka. Mám i jiné zkušenosti se službami jiných realitek. Pan Hloušek je jistota perfektního přístupu. URČITĚ DOPORUČUJI.

Milan Jirků

Moc dekuji panu Hlouskovi za profesionalni prodej me nemovitosti a osobni pristup k nam. Jelikoz pan Hlousek ma zkusenosti na rozdavani, mohu s klidnym svedomim dale doporucit. 

Lenka

Na panu Ing. Hlouškovi je vidět, že je profesionál, práci dělá s radostí a plně se jí věnuje. Kdyby byly služby klientům všude takové, byl by Svět hned veselejší. Pokud potřebujete schopného a slušného makléře, víte už na koho se obrátit.

Miloš Bouček

S panem Ing. Hlouškem jsme byli velice spokojeni. Odvádí vysoce profesionální práci a navíc má lidský přístup, což jistě není obvyklé. Doporučuji ho svým známým a i do budoucna jistě rádi využijeme jeho služeb. V dnešní době není jednoduché najít spolehlivého makléře s perfektivním právním servisem.

Jana Oliveriusová

S makléřem Ing. Hlouškem mám výborné zkušenosti. Pomohl mi dobře prodat byt, který postupně dvě jiné realitky nebyly schopny dlouhodobě prodat. Pan Hloušek k prodeji přistoupil úplně jinak. Nejdřív zajistil nutné úpravy bytu, aby lépe vypadal a následně připravil profesionální prezentaci bytu včetně fotografií, plánků a videoprohlídky. Byt se pak rychle a dobře prodal. Právní servis byl také spolehlivý. Služby pana Hlouška byly na profesionální úrovni a i lidsky příjemné, jeho služby mohu jen doporučit. 

Jan Fiala

Pane inženýre Hloušku, ty fotky našeho bytu jsou fakt úžasné! Jste skutečný profesionál. Děkujeme.

Vladimír

Pán inžinier Hloušek mi pomohol a poradil so všetkým, čo pri kúpe prvej nemovitosti človek potrebuje – procesy, priznanie dane k nabytí nemovitých vecí, zaplatenie dane z nemovitosti. Taktiež oceňujem jeho angažovanosť a profesionálnu prezentáciu nemovitosti. Určite doporučujem.

Lukáš Rušin

Úžasný člověk, ochotný, vstřícný, šikovný, schopný udělat téměř nemožné. Mám tu nejlepší zkušenost, prodal mi už tři nemovitosti a čtvrtou máme v plánu. Prostě je to nej nej realiťák !

Jiřina Dvořáková

Děkuji moc za poskytnutí naprosto odborných a nadstandartních služeb při koordinaci prodeje a koupi bytu. Pan makléř obstaral vše potřebné a na mě byly pouze podpisy. Vše proběhlo rychle a bezproblémově. Mohu jednoznačně doporučit!

Jana Šrámová

Na pana Hlouška se naše rodina obrátila už několikrát, když jsme řešili věci s nemovitostmi. Vždy nám ochotně a odborně pomohl, ať už se jednalo o prodeje bytů, pořízení chaty nebo odhadů pro dědické řízení. Na p. Hlouška bylo vždy spolehnutí. Je to náš rodinný realitní makléř. 

Radka Vratišovská

Pan Hloušek pomohl jak při prodeji tak při koupi bytu.Byt jsme kupovali od nezkušeného makléře .Podle toho byla smlouva katastrofa. Pan Hloušek na vše dohlédl a díky němu vše dobře dopadlo. Děkujeme, Pivoňkovi.

Pivoňkovi

Realitní kancelář Hloušek Reality Realitní centrum Jižní Město, s.r.o. jsme využili při prodeji našeho domu v Praze 10. Realitní centrum nám poskytlo kvalitní a komplexní servis začínající perfektní a nadstardní webovou prezentací nabízeného domu zpracovanou nejen p.Ing. Hlouškem, ale celým týmem spolupracovníků a zahrnující profesionální fotografie, videa, půdorysy domu a 3D plánky, přes pečlivě naplánované prohlídky domu a nalezení kupce. RK zajistila Enegetický průkaz domu a poskytla kompletní právní servis a advokátní úschovu peněz a vyřídila vklad do katastru nemovitostí, vše na své náklady. Konečné předání domu novému majiteli proběhlo díky systematické práce firmy Hloušek Reality naprosto bez problémů. Mnohaleté působení na trhu je zárukou kvalitních služeb a firmu Hloušek Reality mohu opravdu doporučit všem, kteří chtějí bez jakýchkoliv komplikací prodat či koupit nemovitost.

Vladimír Kopřiva

Dobrý den pane inženýre,rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za profesionální přístup, empatii a vstřícnost, což vše přispělo k perfektní spolupráci a rychlému řešení při koupi našeho bytu. Byl jste připraven na všechno, s ochotou jste přijímal naše dotazy…. Samotný servis ohledně bytu a jeho předání byl opravdu dokonalý. Za všechno Vám ještě jednou moc a moc děkujeme a Vaše služby určitě doporučujeme !!! Děkujeme

Eklovi

Dobrý den pane Ing. Hloušku,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za prodej mého bytu 3+1 a současně i koupi 1+kk /obojí v jednom domě/. Vše jste sám a bravurně zařídil, zorganizoval služby a veškerý servis…bez komplikací a vždy v naprosté pohodě. Děkuji moc za příkladnou nadstandardní spolupráci, milé přátelské a vždy vstřícné jednání, a pokud bych někdy měla v úmyslu prodávat nemovitost, určitě se opět obrátím na Vaši realitní společnost. S pozdravem a upřímnými díky Černá. 

Jana Černá

Při hledání našeho nového bydlení jsme navštívili hodně nemovitostí, ale nejkvalitněji zpracovanou nabídku měl pan Ing.Hloušek. Kvalitou i rozsahem nabídky včetně videoprohlídky, plánků i fotek o hodně předčil nabídky jiných realitních kanceláří a makléřů. Pokud bych prodávala svoji nemovitost, vím určitě, na koho se obrátit.

Zuzana Čapková

Prodeje dvou nemovitostí proběhly rychle a bez komplikací. Ocenili jsme pomoc, rady a hlavně kompletní, promyšlený servis, který obsahoval i vyřízení daňového přiznání. Spokojeni jsme byli i s paní advokátkou a odhadcem nemovitostí se kterými firma spolupracuje. 

Vlasta Královcová

S panem Hlouskem mam ty nejlepsi zkušenosti, pred 10 lety prodával muj byt na Praze 10 a pred par mesici byt na Praze 4, mohu vřele každému doporucit, je to velmi slušný, milý a clovek ktery je jasná jednička ve svém oboru, za vsechno mu velmi dekuji a navic musim i upozornit na to jakou krásnou videoprohlidku připravil u meho druhého bytu, melo to obrovsky ohlas u mých přátel i znamych, za mne opravdu TOP!!!!!!!

Andrea Dlouha

Před pěti lety jsme s partnerem kupovali na Praze 11 byt, s proběhlým obchodem jsme byli naprosto spokojeni. Jednání s panem Ing. Hlouškem probíhala bez zbytečných průtahů, vše bylo profesionálně zajištěno. Také nám poradil s různými záležitostmi kolem koupě bytu, vždy jsme se na něj mohli spolehnout. Proto jsem nyní neváhala na realitní kancelář pana Ing. Hlouška se opět obrátit, tentokrát s požadavkem na vypracování ocenění bytu z důvodu dědického řízení. Pan Hloušek vše opět zajistil, rychle, s profesionálním a zároveň lidským přístupem v této pro nás nelehké situaci.

K. Štefková

V roce 1997 jsme zakoupili na Střížkově družstevní byt pro svoji dceru, která v té době byla na stáži v Rakousku. Předpokládali jsme, že až se dcera vrátí, bude mít kde bydlet. Dcera se však v Rakousku vdala a na návrat zrovna nepomýšlela. Tak jsme byt prozatím několik let podnajímali, ale podnájemníci se k němu nechovali vždy příliš ohleduplně. Když už bylo zřejmé, že se dcera nevrátí, obrátili jsme se v listopadu 2003 na pana Ing. Hlouška s žádostí o to, aby za nás byt prodal. O panu Ing. Hlouškovi jsme měli již dobré refernce od známých, kterým také prodával byty. Byt byl po podnájemnících v ne příliš dobrém stavu, ale pan Ing. Hloušek se všeho ujal sám, byt uvedl do stavu vhodného k prodeji a během velmi krátké doby (tří týdnů) se mu podařilo jej za dobrých finančních podmínek prodat. Musím tedy konstatovat, že se službami realitní kanceláře pana Ing Hlouška jsme byli velmi spokojeni. Od té doby, kdykoliv jsme potřebovali v oblasti realit s čímkoliv pomoci nebo poradit, rádi jsme se na kancelář pana Ing. Hlouška obrátili a bylo nám vždy ochotně vyhověno. Proto tuto společnost doporučuji i svým známým, kteří služby tohoto druhu potřebují.

Ing. Zdeněk Blahovec

Chtěla bych vyjádřit maximalní spokojenost s perfektním servisem realitní kanceláře Ing. Hlouška při prodeji bytu mé dcery v Praze na Hájích 1+,1/L. Přestože jsme měli řadu ne příliš běžných komplikací, po spolupráci s advokátní kanceláří, vše proběhlo rychle a za dobrou cenu. Prezentace /fotky bytu, plánky, perfektně zorganizované prohlídky bytu, a hlavně samotný prodej, předání, věci spojené s katastrem, také všechny finanční záležitosti vše opravdu bylo zařízeno rychle a na profesionální úrovni. Doporučuji tedy tuto realiní kancelář jako velmi spolehlivou a rychlou. Byla jsem velmi spokojena a myslím, že i kupující. L. Kadeřábková Praha 11

L. Kadeřábková

Koupě bytu, Praha Háje Ráda bych poděkovala panu Hlouškovi, realitnímu makléři z Hloušek reality za jeho profesionální podporu a vstřícný přístup při koupi mého prvního bytu na Jižním městě. Celý proces byl díky jeho vedení srozumitelný a byla nám poskytnuta veškerá péče. Vždy bylo možné se na pana Hlouška obrátit s případnými dotazy. O jednotlivých schůzkách a průběhu řízení jsme byli informováni telefonicky i e-mailem a také mi pomohl s převodem energií a zajistil daňová přiznání. Prakticky jsem se o nic nemusela starat. Takto by měl vypadat realitní servis. Děkujeme velice a přejeme Vám hodně úspěchů v práci a další spokojené klienty.

Eva Vladyková

Jsem ráda, že byt, který jsem si vybrala ke koupi, měl na starosti právě pan Hloušek. Přestože prodej nebyl vůbec snadný, jelikož prodávajících bylo více a část z nich byla v zahraničí, takže se jednalo na základě několika plných mocí a koordinaci ještě znesnadňoval různými omezeními Covid, díky zkušenostem pana Hlouška a dokonalému právnímu servisu, který zajistil, vše proběhlo úspěšně. Jednání s ním bylo vždy perfektní, reakce na naše mnohé dotazy rychlé a vřelé. Oceňuji to, že na rozdíl od ostatních prohlídek, které jsem měla u jiných makléřů, jsem měla možnost absolvovat druhou neomezeně dlouhou prohlídku bytu s doprovodem, kdy jsme v klidu zhodnotili technický stav bytu, možné úpravy atd. V neposlední řadě chválím i online prezentaci bytu, kde jsem využila např. měřítko, pro představu o budoucím uspořádání nábytku už před prohlídkou a vizualizaci pro inspiraci, co je například možné vylepšit. Za naši spolupráci tedy ještě jednou moc děkuji a přeji neutuchající energii a další spokojené zákazníky!

Tereza Kalátová

Chtěla bych poděkovat za spolupráci při prodeji. Musím pochválit prezentaci, organizaci prodeje i vše další, co jste pro prodej uskutečnili. Oceňuji bezproblémový průběh, který jste zajistili.

Blanka Wimmerová

Přes pana Hlouška jsme kupovali byt na Praze 4. Oceňuji hlavně způsob prezentace – virtuální prohlídku, která nám pomohla při rozhodovaní. Díky dostupnosti prezentace jsme byli schopni i po podpisu smlouvy plánovat zařízeni a renovaci bytu. Pokud navíc překlopíte obrazovku do televize, můžete se po byte téměř “procházet” online 🙂
Kristýna Kocanová

Nejlepší realitní kancelář, se kterou jsme se setkali. Velmi oceňujeme jejich profesionální služby a empatický přístup. Moc nám pomohli v naší složité situaci. Je vidět, že jim nejde jen o zisk, ale chtějí i lidem pomoci. Tak si představujeme práci realitní kanceláře. Vřele všem doporučujeme.

P. Baumruková s přítelem

Již podruhé jsem využila služeb ing. Hlouška a opět jsem byla velmi spokojena. Ochota, rychlost, profesionalita i v dnešní komplikované době . S klidným svědomím jeho práci oznámkuji 5 hvězdičkami. A jsem si jista, ze bude-li třeba, oslovím ho zas.

Utěšilová, Praha

Jsem rád, že pan ing. HLOUŠEK obdržel cenu REALIŤÁK roku 2018. Jeho profesionální výkon, slušnost a rychlost prokázal při přípravě a realizaci prodeje mého bytu a koupi bytu pro mou dceru. Velmi cenná byla i jeho pomoc při zpracování podkladů pro přiznání daně z nemovitosti. Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem mohu pana ing. HLOUŠKA, všem dalším zájemcům doporučit.

Josef Dolejší

Vřele doporučuji pana Hlouška při realizace prodeje/nákupu nemovitosti. Jeho naprostá připravenost na veškeré možné nečekané komplikace a profesionalita se jen tak nevidí. Můžeme pouze doporučit!

Nicole Zahrádková 

Pan Hloušek si zasloužil cenu Realiťáka roku nenadarmo. Charismatický odborník v oboru, který Vás bude profesionálně doprovázet koupí či prodejem Vaší nemovitosti. V rámci naší rodiny pan inženýr již prodal tři nemovitosti a čtvrtou jsem koupila díky jeho službám i já. Velká spokojenost a vřele doporučuji!

Michaela Dlouhá

Pan inzenyr Hlousek je opravnenym drzitelem titulu Realitak roku. Cely proces prodeje naseho bytu zvladl na jednicku, prestoze jsme nebyli „jednoduchy pripad“. Vsem ho mohu jen doporucit. Ocenuji predevsim jeho profesionalitu, velke zkusenosti, vstricnost a peclivost, slusnost pri jednáních, velmi lidsky pristup. Take si vazime velmi i toho, ze byl ochoten poradit a predat nam sve zkusenosti i ve vecech, ktere se netykaly primo prodeje bytu, toho, za co byl placen.. Jeste jednou bychom mu radi touto cestou s manzelem podekovali za vse. 

Monika Hauptmanova

Pan Ing. Hloušek je úžasný člověk, výborný manažer a obdivuhodný realitní makléř, má smysl pro detail, také velké pochopení pro klienty. Je velice vzdělaný, mám s ním osobní zkušenost s prodejem mého bytu. Nabídka s uskutečněním prodeje proběhla během 14 dnů. Doporučila jsem ho i dalším zájemcům a mým přátelům, proto mu dávám 5 hvězdiček. Když jsem si kupovala nový byt, tento makléř byl prostě nemožný. Velice to bylo ovlivněno prací pana Ing. Hlouška, která byla perfektní a rychlá. Vůbec se nedivím tomu, že vyhrál REALIŤÁKA ROKU 2018. 

Kolářová Drahoslava Mgr.

Gratulujeme k 1. místu v soutěži Realiťák roku za ČR i Prahu. Ostatně, nic jiného jsme ani nečekali – kdo jiný, když ne Vy?! Dodat můžeme jen tolik: kdo chce prodat nebo i koupit nemovitost, nechť se s důvěrou obrátí na Ing, Hlouška, protože takový vstřícný přístup, profesionalitu, znalost problematiky, včetně vyřízení veškerých formalit, o kterých normální smrtelník nemá ani tušení, nikde jinde nenajdete. Ještě jednou gratulujeme k zaslouženému vítězství, děkujeme za prokázané služby a přejeme mnoho úspěchů a spokojených klientů. Srdečně Vás zdravíme B. a J. Jelínkovi

Barbora Jelínková

Pan ing. Hloušek – všechna nej…, které mohu vzpomenout. Naprostá spolehlivost se vším všudy, do posledního detailu. Člověk na svém místě. 

Danča

S panem Hlouškem máme výbornou zkušenost. Ceníme si hlavně jeho znalostí v oboru, přístupu a profesionální prezentaci naší nemovitosti. Velmi rychle jsme díky němu prodali byt. Moc děkujeme

Honza

Ing. Hlouška mohu doporučit každému, kdo má v úmyslu naložit se svojí nemovitostí. Stoprocentní spolehnutí!!!! naprosto ve všem. Každé slovo a následný skutek je vždy stoprocentní! Mé zkušenosti s jinými RK byly víc než tristní. Komu jsem na něho dala kontakt byl maximálně spokojen. Moc si jeho práce vážím, Je to člověk na svém místě. Škoda, že není více hvězdiček!! Velké díky nejen za mě, ale celou mou rodinu. 

Eli

Ráda bych poděkovala panu ing.Zbyňku Hlouškovi za prodej mého bytu. Pan ing.Hloušek je realitní specialista na jižním městě a pomáhal při prodeji nemovistostí již několika našim přátelům, můj případ byl docela komplikovaný. Na bytě byla hypotéka a nedoplacené stavební spoření. Taktéž kupující si zařizoval hypotéku a potřebovali jsme to všechno skloubit a hlavně stihnout, protože jsem měla zrovna na hypotéce fixaci. Byl to docela boj, ale pan ing.Hloušek to všechno zvládl za což mu děkuji.” 

Hana Zimmelová

Realitního makléře Ing. Zbyňka Hlouška mohu každému zájemci o službu v oblasti realit doporučit. Můžete se na něho stoprocentně spolehnout a pomůže Vám i nad rámec běžných realitních činností. Jeho přístup ke klientovi je příkladný.

Antonín Matoušek

Jsme velmi spokojeni s přístupem Ing. Hlouška během prodeje našeho bytu. Svoji práci dělá s radostí a zároveň jsme věděli, že jsme v těch nejlepších rukou. Děkujeme.

Pavel

Pan Ing. Hloušek je ochotný, vstřícný, flexibilní, profesionál. TOP mezi makléři.

Daniela

Ing. Zbyňek Hloušek je profesionál, jakých je málo. Při prodeji nemovitostí dokáže vše náležitě vysvětlit i člověku neznalému této problematiky a zařídit vše k úplné spokojenosti. Pokud někdo chce prodat nebo koupit nemovitost, mohu doporučit tuto realitní kancelář a konkrétně p.Hlouška.

Jiří Dvořák

Ing. Hlouška jsem spolu s manželkou oslovili za učelem ocenění bytu na Praze 4. Velice ochotně a rychle nám vyšel vstříct. Spolupráce s ním byla velmi profesionální, vše proběhlo bez problémů. Jsme velmi spokojeni. Jeho služby můžeme vřele doporučit.

Pavel Jarolím

S panem Ing. Hlouškem máme výbornou zkušenost s nákupem bytu. Byl to náš první nákup nemovitosti a tak jsme byli nezkušení a patřičně nervózní (zvláště po přečtení různých příběhů, co všechno se může pokazit) – pan Hloušek měl vše dokonale připravené – smlouvy, dokumenty…, co slíbil, to udělal. Velmi profesionální a přátelské jednání. Nedovedu si představit, že by koupě bytu mohla proběhnout lépe. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, máme jistotu na koho se obrátit. Mohu vřele doporučit.

Zdenek

Dobrý den,naše spolupráce s ing. Hlouškem při koupi bytu byla výborná. Nejen, že vše probíhalo bezchybně po profesionální stránce, ale velmi jsme ocenili i jeho lidsky příjemný a vstřícný osobní přístup. A to je věc, za kterou chceme zvlášť poděkovat! 

Fidlerovi

Realitního makléře Ing. Zbyňka Hlouška mohu všem vřele doporučit pro jeho rychlý, profesionální a především empatický a ochotný přístup. Dokáže vyřešit perfektně i složitější případy. 

Ludmila Zelinková

S prací realitního makléře Ing. Zbyňka Hlouška jsem byla po všech stránkách velmi spokojená. Poskytuje komplexní servis na profesionální úrovni. Jeho služby rozhodně doporučuji.

Irena Peterková

Velmi si cením služeb realitního makléře Ing. Zbyňka Hlouška, které jsou na vysoké profesionální úrovni. Jeho realitní kancelář poskytuje kvalitní a komplexní servis svým klientům od perfektní prezentace nabízeného bytu (fotografie, video, plánky 3D), pečlivě naplánovaných prohlídek bytu, nalezení kupce, přes poskytnutí dokonalého právního servisu, včetně advokátní úschovy peněz, až po vyřízení vkladu do katastru nemovitostí a konečné předání bytu novým majitelům. Oceňuji jeho solidní a přátelské jednání, systematickou připravenost, ochotu, profesionální a letitou znalost trhu s realitami, zejména na Jižním Městě v Praze. Služby této realitní kanceláře vřele doporučuji všem, kteří potřebují prodat či koupit byt bez jakýchkoliv komplikací. 

Iva Brechtová

Ráda bych poděkovala panu ing.Zbyňku Hlouškovi za prodej mého bytu. Pan ing.Hloušek je realitní specialista na jižním městě a pomáhal při prodeji nemovistostí již několika našim přátelům můj případ byl docela komplikovaný. Na bytě byla hypotéka a nedoplacené stavební spoření. Taktéž kupující si zařizoval hypotéku a potřebovali jsme to všechno skloubit a hlavně stihnout, protože jsem měla zrovna na hypotéce fixaci. Byl to docela boj, ale pan ing.Hloušek to všechno zvládl za což mu děkuji.

Hanka

Doporučuji, koupě bytu proběhla bez problémů. Byli jsme naprosto spokojeni s veškerými službami.

Straková Věra

Při koupi bytu přes reality Hloušek jsem byla naprosto spokojená.Prezentace bytu byla velice dobrá jak na internetu tak i popis s rozměry Jednání pana ing Hlouška bylo velice věcné ale i přijemné a rozhodně profesionální, Vše z jeho strany na sebe navazovalo bez nejmenší chyby a bez pochybností o jeho spolehlivosti.Chci mu poděkovat že přes mou chybu se bez váháni zachoval jako profesionál s velkym pochpenim ,Byla jsem velice spokojená a stále jsem byt je přesně takový jak byl prezentován 

Věra Říhová

Dobrý den,před pár měsíci jsem kupoval byt v Praze 4 Kamýk. Ač jsem měl puvodne obavy, protože se o realitních kancelářích povídají různé věci tak v případě pana inženýra Hlouška jdou všechny obavy stranou. Je to profesionál na správném místě. Už po prvním zhlédnutí webových stránek jsem byl nadšený z videoprohlidky a půdorysu bytu a to včetně rozměrů. To všechny realitky nemají a mně to při koupi moc pomohlo. Celý obchod proběhl naprosto bez jakýchkoli problémů a hlavně rychle. Nevynecham zmínku o právním servisu, protože ten je v dnešní době velmi důležitý. Vidět se osobne přímo v kanceláři paní právničky mi přišlo přímo dokonalé. Tímto panu inženýrovi velmi děkuji a vřele ho doporučuji Vám kteří se chystáte k podobnému obchodu. 

Bauer Petr

Po několika měsíčních trampotach s různými společnostmi jsem narazil na pana Hlouska. Pan Hloušek je velice slušný člověk, který neslibuje nemožné. Ve svém oboru se velmi dobře orientuje a má dobrý přehled. Pana Hlouska mohu jen doporučit !!!

Lahodny

Chtěla bych Ing. Hlouškovi velice poděkovat za zprostředkování koupě bytu na Praze 11. Se službami realitní kanceláře Hloušek Reality jsem byla maximálně spokojená, jednání bylo na profesionální úrovni, bez zdržení a problémů. Za nadstandartní považuji i přehledné internetové stránky s pravdivými informacemi a pěkně zpracované plánky nemovitostí. Hloušek Reality rozhodně doporučuji všem, kteří hledají solidní realitní kancelář s .osobním přístupem.

I. Černá

Spolehlivost, co se domluví, to platí. Určitě můžu doporučit.

Václav Laštovka

Se společností Hloušek reality Realitní centrum Jižní město a zejména s panem jednatelem Ing. Zbyňkem Hlouškem jsme byli nadmíru spokojeni. Při zprostředkování prodeje nemovitosti vše probíhalo solidně a rychle, včetně kompletního servisu a daňového poradenství. Doporučujeme tuto společnost všem, kdo očekávají kvalitní služby a profesionální jednání. Děkujeme

Kudějovi

Děkuji pani ing. Hlouškovi za profsionální přístup. Vytipoval nám vhodného bytu ke koupi a dále za jeho promtní pronajmutí na Chodově. Služby pana Ing. Hlouška byly perfektní. Nákup bytu proběhl rychle a profesionálně. Byla to služba komplexní. Všechno bylo vždy kvalitně připraveno – jen k podpisu. Tak si představuji práci realitní kanceláře. Rovněž pronájem bytu proběhl velmi rychle, právnické služby byly rovněž na vysoké úrovni. Pokud budu v budoucnu něco z nemovitostí prodávat,nakupovat či pronajímat, určitě se obrátím na pana Ing. Hlouška. Budu vědět,že věci půjdou rychle, správně a bez obav z mé strany. Kéž by takto vypadaly služby i v jiných oblastech. Děkuji. Ing. Eduard Hromadaa 731 106 032 Ještě jednou děkuji.

Ing. Eduard Hromada

Má osobní zkušenost s RK „Hloušek reality“ je velice pozitivní a to při zprostředkování prodeje bytu 3+kk na Jižním Městě. Původně jsem si myslela, že to zvládnu sama, protože inzerátů na koupi bylo poměrně mnoho. I když v inzerátech bylo „RK nevolat“ přesto se ve všech případech dostavil  v podstatě zástupce nějaké RK, který mi do bytu vodil poměrně mnoho zájemců, ale výsledek žádný. Na doporučení známé, která měla zkušenosti s touto RK jsem kontaktovala ing. Hlouška a po upozornění, že ke mne přivede až skutečného zájemce se tak opravdu stalo a veškerá jednání od prvopočátku až do úspěšného konce byla na velice profesionální úrovni, se kterou jsme byli všichni naprosto spokojeni. V podstatě bez jakékoli naší starosti byl převod bytu a veškerých energií zařízen. Ještě jednou tedy děkuji a přeji mnoho dalších stejně spokojených zákazníků.

Eva Mertová