Videoprohlídky

Ukázky       –       Zdarma       –       Vážní zájemci       –       Závěr

Atraktivní videoprohlídka

Díky videoprohlídce, kterou točím pro své klienty zdarma, získává byt na atraktivitě (oproti dnes již standardním fotkám). Natočit videoprohlídku není snadné, ale pokud se povede, výsledné video dokáže zaujmout mezi ostatními nabídkami.

N

Zdarma

Díky videoprohlídkám, které točím pro své klienty zdarma, získává byt na atraktivitě. Právě kvůli videoprohlídce si potencionální kupci zobrazí právě váš byt a zařadí si ho do užšího výběru. Od natočení první videoprohlídky zaznamenávám vyšší sledovanost u uveřejněných inzerátů a zájem o osobní prohlídku daného bytu.
N

Jen vážní zájemci

Klient si předem udělá reálnější pohled na daný byt, tudíž na prohlídky chodí jen vážní zájemci, kterým věnujeme více času. To je výhoda i pro vás.
  • Zvýší atraktivitu 50% 50%
  • Makléřů točí videoprohlídky 35% 35%
  • Bytů natáčím videoprohlídky já 90% 90%
N

Závěr

Po úspěšném prodeji přenechávám klientům jejich videoprohlídku na památku společně s fotografiemi, které jsem využil během prodeje. Chcete také mít vzpomínky na váš byt a pochlubit se přátelům?

Ukázky videoprohlídek bytů a rodinných domů

„Dobrý den, pane inženýre,
Chtěla bych vyjádřit maximalní spokojenost s perfektním servisem vaší realitní kanceláře při prodeji bytu mé dcery v Praze na Hájích 1+1/L. Přestože jsme měli řadu ne příliš běžných komplikací, po vaší spolupráci s advokátní kanceláří, vše proběhlo rychle a za dobrou cenu. Vaše prezentace, fotky bytu, plánky, perfektně zorganizované prohlídky bytu, a hlavně samotný prodej, předání, věci spojené s katastrem, také všechny finanční záležitosti jste opravdu zařídil rychle a na profesionální úrovni. A za to vám opravdu ještě jednou děkuji, služby vaší realitky doporučím všem svým známým.
Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů. Ludmila K.“

Prodej bytu OV 1+1/L, Praha 4 – Chodov, ul. Podjavorinské. Prodávající Ludmila K.