Rodinný dům
s úžasným pozemkem

Psáře, okr. Benešov

ADRESA

Psáře, okr. Benešov

DISPOZICE

6 + kk + suterén

PLOCHA

užitná plocha 220 m²
pozemky celkem 4400 m²

STAV

PRODÁNO

Rodinný dům s obrovským pozemkem

Nabízíme na prodej prostorný třípodlažní rodinný dům s obrovským pozemkem 4.400 m² v obci Psáře, okr. Benešov.

Popis domu
Lokalita Psáře, okr. Benešov
Dispozice 6 + kk + suterén
Plocha Užitná plocha domu 220 m²
Pozemky 4400 m²
PENB E – 382,0 kWh/m² za rok
Stavba Zděná
Podlaží 3
Stav Prodáno

O nemovitosti

Pořídit si k domu velký pozemek s dostatkem soukromí je snem snad každého zájemce o koupi domu. Tento sen se vám nyní může splnit. Nabízíme vám ke koupi dům 6+kk, ke kterému náleží rovinatý pozemek o celkové ploše 4.400 m², který vám poskytne soukromí i prostor pro rekreaci i případné zájmy. Velkorysý pozemek se skládá z několika souvisejících částí – okrasné zahrady, zastavěné plochy, ovocného sadu a přírodní louky. Můžete tedy mít velkou upravenou zahradu, ovocný sad i dost velký pozemek na zemědělskou činnost. Prostě takové vše v jednom a bez prostorových kompromisů.

Dům

Jedná se o rodinný zděný podsklepený dům o dispozici 6+kk z roku 1996. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbem, na který navazuje kuchyňský kout s oknem, ložnice, prostorná koupelna s vanou, samostatné WC a vstupní hala, ze které vede dřevěné masivní schodiště do obytného podkroví. V podkroví naleznete další prostorný obývací pokoj, 3 ložnice, WC a balkon, ze kterého je vidět až na horu Blaník. Z chodby v podkroví je přístup na půdu, která vám poskytne prostor na uskladnění mnoha věcí.

Dům je zkolaudován jako rodinný dům, má přiděleno číslo popisné, a je tak vhodný jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreaci.

Celý dům je podsklepen a suterén tak tvoří zázemí domu. Nachází se zde prostorné místnosti pro skladování vašich věcí, dílenský kout i elektrokotel. Dalším velkým úložným prostorem v domě je prostorná půda, přístupná z podkroví přes skládací schodiště.

Vytápění je zajištěno elektrokotlem s dálkovým ovládáním (aplikací na mobilu) a ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem se zásobníkem. Do domu je přivedena pitná voda z obecního vodovodu. Odpadní voda je svedena do dvou jímek (žump) o celkovém objemu 12 m³, které jsou z důvodu snadného odvozu umístěny v blízkosti plotu směrem k silnici.

Pozemek

Pozemek je opravdu velkorysý, jeho celková plocha činí cca 4.400 m². V oplocené části pozemku se kromě domu samotného nachází také vjezd na pozemek s parkovacím stáním pro 2 až 3 auta a okrasná zahrada. Nachází se tu i dřevěný zahradní domek (kůlna) na skladování zemědělského nářadí, skleník a je zde i zpevněné místo na sezení. Na zahradě se nachází několik desítek ovocných a okrasných stromů. Neoplocenou část pozemku tvoří přírodní louka, vhodná i k pěstování zemědělských produktů. V minulosti se zde pěstovaly například brambory. Celý soubor pozemků je rovinatý a pravidelného tvaru a pozemky jsou tak snadno udržovatelné.

Příjezd k pozemku je po asfaltové obecní silnici.

Fotogalerie
Dostatek širokoúhlých fotografií ukáže současný stav nemovitosti v interiéru i exteriéru.

Videoprohlídka

Půdorysy domu

Dokonalý přehled o dispozici nemovitosti a jejích rozměrech poskytne
přehledný 2D půdorys.

Půdorys domu s velkým pozemkem - Benešovsko
Půdorys domu s velkým pozemkem - Benešovsko
Půdorys domu s velkým pozemkem - Benešovsko

O lokalitě

Praha
50 km
Kácov
7 km
Golfové hřiště
8 km
Vlašim
11 km

Obec

Obec Psáře je menší vesnice na dohled od hory Blaník. Dle oficiálních údajů v ní trvale žije 127 obyvatel. V obci se nachází úřadovna místního úřadu, kostel, zastávka autobusu (trasa Vlašim-Kácov), dětské hřiště na návsi. Jednou týdně do obce zajíždí pojízdná prodejna základních potravin. V obci je také turistický spolek. 

Lokalita/vzdálenosti

Obec Psáře má strategickou polohu, co se týká dopravního spojení i možnosti využití volného času. Leží asi 1 km od sjezdu i nájezdu na dálnici D1. Vzdálenost do Prahy po D1 je 50 km, takže za běžných podmínek jste v Praze za půl hodiny. Na menší nákup můžete dojet do městečka Kácov (7 km) nebo do města Vlašim (11 km). Lokalita je vhodná i pro rekreaci, kousek od vesnice je rybník, na který navazuje les, bájný vrch Blaník (výhled na něj máte přímo z balkonu) zve k pěší túře a za obcí je i vyhlídkové místo s třešňovým sadem. Pro rybáře, vodáky a milovníky přírody je rovněž důležitá blízkost řeky Sázavy. Milovníky koní zase zaujme 3 km vzdálený Ranč Licoměrsko, kde si můžete ustájit svého koně, nebo zajezdit na vypůjčeném koni. Obcí Psáře také prochází cyklostezka. A taková perlička pro golfisty: jen 8 km od domu se nachází nové golfové hřiště Panorama Golf Resort Kácov.

Proč si koupit tuto nemovitost?

1.

Obrovský, rovinatý a udržovaný pozemek poskytující soukromí i možnosti mnoha aktivit.

2.

Prostorný dům s velkým zázemím poskytující dost prostoru pro zázemí rodiny nebo k podnikání.

3.

Lokalita s dobrou dopravní dostupností a mnoha zajímavostmi v okolí.

Domluvte si prohlídku
Ing. Zbyněk Hloušek
REALIŤÁK ROKU 2018. Více zde.

+420 732 237 741

Zbyněk Hloušek - Nejlepší realitní makléř v Praze - REALIŤÁK ROKU

Profesionální prodej této nemovitosti zajišťuje
Tým Realiťáka roku 2018

Více najdete na 
www.ZBYNEKHLOUSEK.cz
HLOUŠEK REALITY - Realitní kancelář pro Jižní Město v Praze
PhDr. Jana Hloušková

Certifikovaná realitní makléřka

+420 732 174 735

Jana Hloušková - certifikovaná realitní makléřka pro Jižní Město v Praze

9 + 5 =