Realitní makléř pro Jižní Město, Prahu 4 a 10

Zbyněk Hloušek

Kdo jsem

Jsem realitní makléř specializující se zejména na prodeje bytů na Jižním Městě, v Praze 4 a 10. Od roku 2002 jsem zrealizoval stovky realitních transakcí. Chci věci dělat pořádně, a proto se soustřeďuji zejména na lokalitu, kterou dobře znám a ve které dlouhodobě žiji a pracuji. Výhodou je i to, že mě tu zná mnoho lidí.

Zaměřuji se na komplexní realitní služby, jejichž součástí je profesionální prezentace nemovitostí a rozsáhlý, spolehlivý realitní servis s cílem dosažení maximální prodejní ceny nemovitosti a jistoty všech účastníků obchodu. K tomu využívám svých znalostí a zkušeností i zázemí vlastní realitní kanceláře HLOUŠEK REALITY Realitní centrum Jižní Město, s.r.o., jejímž jsem jednatelem.

Ing. Zbyněk Hloušek, nejlepší realitní makléř v soutěži Realiťák roku 2018 v Praze a ČR
Realiťák roku 2018 - nejlepší makléř v Praze
Ing. Zbyněk Hloušek certifikovaný realitní makléř v Praze
22 let
Realizované obchody nemovitostí

Jak pracuji

Do každé zakázky vkládám maximum času, peněz i energie. Proto nikdy nemám velké množství zakázek a pracuji jen na výhradních zakázkách, abych se každé mohl plně věnovat. Díky tomu prodám téměř všechny nemovitosti, které nabízím. Moji klienti jsou zvyklí na maximální služby, kvalitní prezentace a rychlý prodej za maximálně možnou cenu.

Většinu zakázek realizuji z referencí a pracuji také jako rodinný realitní makléř – postupně řeším veškeré realitní transakce v rodinách svých klientů i jejich známých. Z tohoto důvodu se na mne obracejí i prodávající z jiných lokalit.

Stále se vzdělávám

Jsem přesvědčený o tom, že jen vzdělaný realitní makléř může poskytovat kvalitní realitní služby. Proto se stále vzdělávám. Absolvoval jsem mnoho desítek odborných kurzů a troufnu si tvrdit, že jsem jedním z nejvíce proškolených realitních makléřů v České republice.

Čeho jsem dosáhl

V lednu 2019 jsem měl tu čest přijmout nejvyšší ocenění pro realitního makléře v České republice. Získal jsem titul REALIŤÁK ROKU 2018 – 1. místo v Praze i v celé České republice, i jedinou cenu Odborné poroty. Velmi mě těší, že jsem dosáhl nejlepšího ocenění od veřejnosti i od odborníků. Je to pro mě zároveň i velký závazek do budoucna. Více zde.

Jako realitní expert jsem také vystupoval několikrát v médiích, např. v hlavních zprávách na ČT nebo v internetové televizi pro realitní makléře a byl jsem citován i v novinách.

Jako realitní expert jsem také vystupoval několikrát v médiích, např. v hlavních zprávách na ČT nebo v internetové televizi pro realitní makléře a byl jsem citován i v novinách.

S kým spolupracuji

Činnost realitního makléře je velmi široká, a pokud ji makléř chce dělat na vysoké úrovni, nedá se zvládnout jedinou osobou. Proto špičkoví makléři spolupracují s mnoha dalšími odborníky, kteří jejich práci doplňují. Realitní makléř se tak stává především koordinátorem celého svého týmu.
Já osobně při přípravě a realizaci prodeje nemovitostí běžně spolupracuji s cca 10 dalšími odborníky. Pomáhají mi zajistit:

Z

přípravu nemovitosti pro prezentaci (home staging)

Z

profesionální realitní fotografie

Z

letecké záběry z dronu

Z

video prohlídky

Z

virtuální prohlídky

Z

2D a 3D půdorysy

Z

prezentační materiály k nemovitostem

Z

weby nemovitostí

Z

počítačový marketing

Z

podporu na sociálních sítích

Z

právní servis

Z

a mnoho dalšího.

V co věřím

Věřím v odbornost, spravedlnost a vzájemnou výhodnost při každé spolupráci. Makléř se musí prodávajícímu vyplatit, to znamená vydělat mu peníze a ušetřit jeho čas. To všechno při zachování slušnosti a profesionality.

Pokud hledáte profesionálního ověřeného makléře pro prodej své nemovitosti, jsem připraven se svým týmem pomoci i Vám. Zavolejte mi na tel. 732 237 741 nebo mi napište.

A na závěr pár fotek ze života makléře …

A co o mně říkají klienti a realitní odborníci? Přečtěte si zde: