Web nemovitosti

U větších projektů zařizuji samostatnou webovou prezentaci (kompletní servis vč. domény a hostingu). Na webu je kladen větší důraz na detailnější popis nabízené nemovitosti.
Web nemovitosti - prodej bytu Praha 10 Petrovice - Ing. Zbyněk Hloušek - realitní makléř v Praze

Víte, co nejvíc stresuje kupující při výběru nemovitosti?

Chybějící nebo nekvalitní informace. Díky nim si nemovitost často nevyberou, nemovitost se stává ležákem a končí ve zlevněném výprodeji. Proto už mnoho let tvoříme pro nemovitosti našich klientů weby nemovitostí, kde zájemci naleznou veškeré potřebné a kvalitní informace k dané nemovitosti:

N

Popis nemovitosti

N

Technické údaje

N

Realitní fotografie (ukázky zde)

N

Půdorysy
(ukázky zde)

N

Virtuální prohlídku
(ukázky zde)

N

Popis lokality

N

Videoprohlídku
(ukázky zde)

N

Nabídkovou cenu

N

Kontakty na makléře

Výhody webu nemovitosti pro kupující

Kupující na webu nemovitosti naleznou přehledně zobrazené všechny důležité informace o nemovitosti i lokalitě, a to jim ulehčí rozhodování o koupi dané nemovitosti. Rozhodovací proces jim ulehčí i to, že se k webu nemovitosti mohou snadno vracet a zasílat odkaz na webu ke konzultaci svým známým.

Komplexnost informací na jednom místě také ušetří čas zájemcům, kteří tím, že mají všechno po ruce, nemusí dohledávat další informace, a v neposlední řadě se vyhnou i zbytečným prohlídkám.  Půjdou na ně totiž téměř na „jisto“ a nebude je tam čekat žádné nemilé překvapení. Pro kupující bývá často koupě nemovitosti stresující právě pro nedostatek informací, a proto se jim snažíme tento proces zpříjemnit.

Výhody webu nemovitosti pro prodávající

Vlastní web nemovitosti je ideální marketingový nástroj, díky němuž můžeme vaši nemovitost lépe prezentovat a předvést ji v plné kráse a bez omezení, která jsou běžná na realitních serverech (počet fotografií, zvýrazňování textů a používání superlativ, nedostatečná přehlednost apod.). Komplexnost prezentace a kvalitní obsah upoutá zájem kupujících a emočně je naladí ke koupi. Zájemce na webu nemovitosti neruší další konkurenční nabídky, a může se tak lépe soustředit právě na vaši nemovitost, vracet se k ní a přeposílat odkaz na ní i svým přátelům. Často se setkávám s tím, že na prohlídky pak už přicházejí „zamilovaní“ a předem téměř rozhodnutí zájemci.

Samostatný web nemovitosti nám rovněž pomůže díky následnému realitnímu marketingu v oslovení co největšího počtu potenciálních zájemců, a to i těch, kteří ještě nemovitost aktivně nehledají. Web nemovitosti umožní získat více relevantních zájemců o nemovitost v kratší době. Tím, že je na webu maximum informací, na prohlídku přijdou už jen vážnější zájemci, a prodávající ušetří čas, který by strávil přípravou a svojí účastí na zbytečných prohlídkách (v případě, že jsou prodávající u prohlídek přítomni). Konečným bonusem pro prodávajícího je dosažení vyšší prodejní ceny, kratší doby prodeje a mnohdy i možnost výběru z několika vážných zájemců.

Ukázkový web rodinného domu

Rodinný dům 6+KK + suterén, Psáře, okr. Benešov

Pro prodej tohoto prostorného třípodlažního rodinného domu s obrovským pozemkem jsme připravili web nemovitosti.

Mini případová studie

Díky webové prezentaci jsme mohli udělat rozšíření realitní marketing, vč. propagace na sociálních sítích, vyhledávací kampaně a zaujmout tak větší množství potencionálních zájemců o koupi tohoto bytu.
Web nemovitosti - prodej rodinného domu Praha 10 Pitkovice - Ing. Zbyněk Hloušek - realitní makléř v Praze
Web nemovitosti - prodej bytu Praha 10 Petrovice - Ing. Zbyněk Hloušek - realitní makléř v Praze

Ukázkový web bytu

Byt 3+KK s předzahrádkou a 2 garážová stání, ul. Na Formance, Praha 4

V rámci prodeje tohoto bytu v novostavbě z r. 2006 v developerském projektu Viladomy Milíčovský les jsme připravili speciální webovou prezentaci. 

Mini případová studie